zoradene prednasky

Friends

 

 

Vie si študent zarobiť prácou z domu?

Máš veľa voľného času a žiadne peniaze? Okrem pochybných ponúk práce cez internet sme pre teba našli ďalšiu možnosť, ako si zarobiť. Čo tak zarobiť si peknú sumu peňazí a pritom naďalej ostať pánom svojho času? Ak nemáš problém s písaním seminárok, poprípade zvládneš aj bakalárku, či diplomovku, tak práve pre teba je táto pozícia zaujímavá. Pýtaš sa prečo? Pretože robíš to, čo zvyčajne v škole – píšeš práce, ale tentokrát za to dostaneš zaplatené. Vieš o nejakej práci v pohodlí domova a k tomu za pekné peniaze? Že o čo ide? Prečítaj si viac v krátkom rozhovore.

Tibor, predstav čitateľom tohto rozhovoru, čím sa spolu s tímom zaoberáte?

Spoločnosť eSeminarky.sk sa zaoberá pomocou pri vypracúvaní podkladov ku školským prácam: napríklad k seminárkam, bakalárkam, diplomovkám a mnohým iným, ale taktiež poskytujeme študentom poradenstvo.

Čo môžeš ako riaditeľ spoločnosti eSeminarky.sk ponúknuť študentom, ktorí si chcú privyrobiť aj počas štúdia a nielen cez prázdniny?

Študentom ponúkame prácu z domu za bezkonkurenčné finančné ohodnotenie napríklad za vyhotovenie jednej strany podkladov k bakalárskej práci 5 eur a viac a  k diplomovej práci 7 eur a viac. Celková suma zárobku však závisí od náročnosti témy, termínu dodania, dostupnosti literatúry, rozsahu práce a ďalších faktorov, tzn. že celkový zárobok môže byť aj vyšší.

Koľko si tak v priemere môže študent u vás za mesiac zarobiť, tým, že napíše podklady napríklad k diplomovej práci?

Odborníci, ktorí u nás pracujú majú rôzne zárobky. Závisí to od toho, koľko stihnú za daný mesiac napísať. Niektorí autori si za mesiac vedia zarobiť napríklad aj 1200 eur. U každého autora je to však iné. Veľký vplyv má na zárobok aj to, či má daný autor aj inú prácu alebo sa venuje výlučne písaniu podkladov u nás.

Práca, ktorú ponúkaš prostredníctvom eSeminarky.sk je zazmluvnená na základe klasickej dohody o brigádnickej práci študenta?

Nie, zmluvne je práca autorov pre spoločnosť eSeminarky.sk upravená na základe zmluvy o dielo, tzn. že autori môžu mať popri práci aj TPP alebo iné brigády.

Akú ďalšiu výhodu, okrem práce z domu a zaujímavého zárobku, má táto pracovná ponuka?

Jednou z ďalších zaujímavých výhod je možnosť voľby práce a teda, každý sa sám rozhodne, či objednávku na spracovanie podkladov príjme alebo nie. Každý si môže určiť sám, či chce pracovať. V praxi to znamená, že máme na autorov email a máme informáciu o tom, z akého odboru sú schopní písať podklady. Autorovi príde na email objednávka a sám sa rozhodne, či ju akceptuje alebo nie.

Aké podmienky musí uchádzač spĺňať, aby sa mohol stať súčasťou tímu vašej spoločnosti?

Základom získania práce a členstvo v tíme odborníkov eSeminarky.sk si vyžaduje excelentnú orientáciu v odbore, prístup k internetu a do knižnice, schopnosť 100% dodržiavať termíny, spĺňať podmienku zodpovednosti, spoľahlivosti a mať ukončený minimálne 1. stupeň vysokoškolského vzdelania.

Táto pozícia je určená len pre študentov?

Nie, každý, kto spĺňa podmienky sa môže o túto pozíciu uchádzať.

Ako ťa prípadný záujemca o prácu môže kontaktovať?

Ak uchádzač spĺňa všetky požiadavky je potrebné, aby poslal svoj životopis spolu s ukážkou práce, ktorú napísal na job@eseminarky.sk, o ostatné sa postarajú ľudia z nášho tímu.